درباره ما

شرکت تعاونی آبرسانان ماهر فارس

شرکت تعاونی آبرسانان ماهر فارس در سال 1393 با شماره 2432 به ثبت رسید و در زمینی به مساحت 5400متر مربع واقع در شهرک صنعتی انجیره(مرودشت) احداث گردید.

شرکت تعاونی آبرسانان ماهر فارس با هدف ایجاد اشتغال ، استفاده بهینه از منابع آبی ، جلوگیری از هدر رفتن آب و پاسخگویی به افزایش تقاضا و تأمین نیازهای عمومی به مصرف انواع لوله با تهیه و خرید ماشین آلات مورد نیاز از شرکت داخلی و خارجی و به کار گیری نیروهای متخصص و آگاه به دانش روز و با اعتقاد به اینکه کیفیت ضامن امنیت اقتصادی ماست با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه موجود در سال 1393به بهره برداری رسید و فعالیت خود را بر اساس طرح ها و اجرای سیستم های آبیاری در بخش کشاورزی آغاز نمود.

این شرکت با راه اندازی خط تولید لوله های پلی اتیلن از سایز 50- 125میلیمتر افتتاح و شروع به کار نمود.

طی کمترین زمان پس از راه اندازی خط تولید اولیه موفق به اخذ استاندارد از سازمان استاندارد ملی ایران گردید و با توجیه به کفیت بالای محصولات و همچنین افزایش رضایت مشتریان خط تولید دوم خود از سایزهای 63- 200 میلیمتر و با فشار 6 ، 8 ، 10،اتمسفر راه اندازی نمود.

خط تولید سوم از سایزهای 16 – 63 میلیمتر راه اندازی شده است. این واحد تولیدی در راستای کمک به مکانیزه شدن آبیاری زمین های کشاورزی کشور اقدام به راه اندازی خط تولید نوار های آبیاری جهت مصارف آبیاری قطره ای نمود. ما توانسته ایم با اخذ استاندارد ملی و گواهینامه بین المللی ایزو 9001، 14001، 18001 و CE تائیده اروپا گامی دیگر در جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی برداریم.

شرکت آبرسانان ماهر فارس با خرید خط تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن که جزو مدرن ترین و دقیق ترین دستگاه ها در سطح کشور می باشند، محصولات خروجی را از نظر کیفیت در بهترین رده قرار داده است.

خط مشی سیستم مدیریت کیفیتشرکت تعاونی آبرسانان ماهر فارس تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن ،نوار آبیاری قطره ای،پی فلکس (مه پاش )و لوله لی فلت (نخ دار)برای مصارف کشاورزی و آبرسانی در راستای تولید محصولات با کیفیت و برآورده ساختن نیازها و انتظارات مشتریان فرازهای زیر را سرلوحه فعالیتهای خود قرار می دهد:

 

1- بهبود بهره‏وری از طریق اجرای دقیق فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت.

2- معرفی به جامعه بعنوان سازمانی خوشنام، سرآمد و سودآور با بهبود کیفیت محصولات.

3- بهبود محیط‏کاری و توسعه فردی کارکنان به عنوان با ارزش‏ترین سرمایه‏های سازمان.  برای این منظور اینجانب ضمن تعهد به فراهم‏آوری منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف کیفیت ضمن کاربست الزامات قابل کاربرد، از تمامی کارکنان انتظار دارم به منظور اثربخشی و کفایت سیستم مدیریت کیفیت، فرصت های بهبود را با اینجانب در میان گذارند.  مدیرعامل:  جلال عمادی     

اطلاعات نامه نگاری

abresananmaher.fars[At]gmail.com
071-43494422

آدرس

استان فارس-شهرستان مرودشت
کیلومتر 25 جاده مرودشت ارسنجان-شهرک صنعتی انجیره-خیابان پارسه

ساعات کاری

روزهای عادی 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 13

تلفن های تماس

071-43494400
09171457000
09171282429